Ve čtvrtek 25. června proběhlo dopolední představení muzikálu Od jara do jara pro školy a školky Prahy 2, 3 a 10. Jak řekl pan starosta Prahy 2 Jan Korseska, který byl představení přítomen a jeho provedení zaštítil, je důležité, aby se žáci naučili nejen tančit, zpívat a spolupracovat v týmu, ale také aby se nebáli vystoupit před ostatními. A naše děti se rozhodně nebály. Všichni herci, zpěváci, tanečníci i diváci byli skvělí!
Níže najdete odkaz na fotografie z dopoledního představení, za které moc děkujeme panu Jarošovi.
