Školní jídelna

Základní informace

Základní informace a pokyny

 

 1. Platba stravného pro školní rok

Účet pro školní jídelnu je 50016-3885369/0800

Možnosti platby:

 1. Trvalý příkaz k platbě zálohové částky vždy na následující měsíc. Například od 20.8.2022 do 20.5.2023 (poslední platba 5/2023).
 2. Převodním příkazem zaslat libovolnou částku.

Při platbě musí být vždy uveden variabilní symbol žáka. Přidělený variabilní symbol se nemění po celou dobu docházky do ZŠ.

Upozoňuji, že platba převodem se přičte na účet žáka až po dvou až třech pracovních dnech! 

Cena za jeden oběd se řídí věkem, kterého dítě dosáhne v průběhu daného školního roku (vyhláška č. 107/2005 o školním stravování v platném znění). Vždy se jedná pouze o cenu za suroviny, do ceny oběda pro žáka se nepromítají mzdové náklady, ani poplatek za energie (plyn, elektřina, voda, čistící prostředky, údržba kuchyně a jídelny, atd.) tyto náklady jsou pokryty z příspěvku státního rozpočtu.

Částka stravného na školní rok 2022/2023 podle věku žáka:

Zařazení

Věk žáka

Ročník (orientačně)

Cena za 1 oběd

 1. stupeň

7  - 10 let

1. – 4. ročník

36,-

 1. stupeň

11 - 14 let

4. – 8. ročník

37,-

 1. stupeň

15 let a více

8. – 9. ročník

40,-

 

Objednat stravu (oběd) jde pouze po zaplacení stravného!

 

 1. Objednávání obědů:

Každému strávníkovi, který má zaplacené stravné, přihlašujeme automaticky oběd číslo 1. Pokud má strávník zájem o oběd číslo 2. musí si jej objednat sám:

 • přes internet – adresa je www.e –jidelnicek.cz, přihlašovací údaje viz informační tiskopis, který žák obdrží u hospodářky školní jídelny (pokud jej ještě nemá).
 • telefonicky 737 242 766 nebo emailem jídelna@vratislavova.cz

 

 1. Přihlašování obědů a změna menu

Přihlášení a změna je možná do 13:00 hod., jeden pracovní den předem. Tedy např. v pátek do 13:00 hod.  objednávka na pondělí.

 

 1. Odhlašování obědů

Pokud si přejete odhlásit oběd, nejpozdější čas je do 7:00 hod. daného dne. V případě, že nebude oběd odhlášen, zaměstnankyně školní jídelny jsou povinny porci uvařit, peníze tedy nemohou být vráceny, je pouze možné dohodnout vyzvednutí oběda. Upozorňujeme na tento fakt zejména pro situace, kdy žák ukončí docházku do naší školy.

 

 1. Noví strávníci

Noví žáci dostanou na začátku školního roku (nebo při příchodu na školu) informace ke stravování u pí. hospodářky školní jídelny. Informace pro přihlášení dítěte ke stravování  a o zaplacení stravného je možné už poslední týden v srpnu. Po telefonické domluvě nebo e-mailem.

 

 1. Výdej obědů

Při výdeji oběda se musí každý strávník prokazovat přiložením ISIC karty ke čtečce. O kartu si zažádá u třídního učitele.

 

 1. Výdej obědů v době nemoci

Vydává se pouze první den nemoci žáka do přinesených nádob. Výdej je z hygienických důvodů možný pouze v  době 12:00 do 12:30. Mimo vyhrazený čas je přísný zákaz vstupu rodičů do jídelny. Žádáme, abyste tento zákaz respektovali. Následující dny nemoci je nutné obědy odhlásit.

Neodhlášené obědy propadnou.

 

 1. Změna jídelníčku vyhrazena

 

 

 

Novinky

Kontakt

 • Základní škola, Praha 2, Vratislavova 13
  Základní škola
  Vratislavova 64/ 13
  128 00 Praha 2 - Vyšehrad
 • Kancelář školy: +420 222 523 392

Napište nám

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně studia na naší škole, napište nám zprávu prostřednictvím tohoto formuláře. Vaše otázky rádi zodpovíme.
Jméno*:
Příjmení*:
Váš email*:
Vaše otázky, připomínky*:
Opište prosím text z obrázku*:
komunikuji se serverem, čekejte prosím
* takto označená pole jsou povinná