1. třída ve školním roce 2020/2021 Pozor, důležité upozornění! Заходи по зарахуванню в початкові школи на навчальний рік 2020/2021 Measures pertaining to enrolment into primary school for the 2020/2021 school year Các biện pháp phòng ngừa lúc đăng ký tuyển sinh vào trường tiểu học cho năm học 2020/2021 Odklad

Pro budoucí prvňáčky

Pozor, důležité upozornění!

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydává v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021.

Zápisy budou probíhat v dubnu a bez osobní přítomnosti dětí ve škole.

Zápisy k povinné školní docházce proběhnou v souladu s právními předpisy, ale s upuštěním od některých tradičních postupů.

Uskuteční se v termínu dle školského zákona, v Základní škole, Praha 2, Vratislavova 13 konkrétně ve dnech  2.- 17. dubna 2020. 

Zápis bude v souladu s opatřením Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy organizován bez osobní přítomnosti dětí ve škole.  Upřednostňujeme, pokud je to možné, podání přihlášky bez osobní přítomnosti zákonného zástupce dítěte ve škole (vyplněním žádosti o přijetí zde na webově stránce, doručením do datové schránky školy, zasláním emailu s elektronickým podpisem na adresu reditel@vratislavova.cz), případně dle konkrétní situace osobně do školy nebo poštou.

Žádost o přijetí žáka k povinné školní docházce naleznete v příloze.

Zadost_o_prijeti_zaka(1).docx

Novinky

Kontakt

  • Základní škola, Praha 2, Vratislavova 13
    Základní škola
    Vratislavova 13
    128 00 Praha 2 - Vyšehrad
  • Kancelář školy: +420 222 523 392

Napište nám

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně studia na naší škole, napište nám zprávu prostřednictvím tohoto formuláře. Vaše otázky rádi zodpovíme.
Jméno*:
Příjmení*:
Váš email*:
Vaše otázky, připomínky*:
Opište prosím text z obrázku*:
komunikuji se serverem, čekejte prosím
* takto označená pole jsou povinná